Big Bass Crash
  • Nazwa Big Bass Crash
  • Software Pragmatic Play
  • RTP 95.5%
  • Darmowe spiny
  • Maksymalna wygrana 50.000
  • Wszystkie niesamowite funkcje gry, takie jak udowodniona uczciwość i statystyki.
  • Możliwość wyłączenia animacji gry w razie potrzeby. Płynna rozgrywka na wszystkich platformach.
  • Zabawa, jaką mieliśmy podczas gry!
Gdzie grać
Vavada

BARDZO RZADKO WYMAGAJĄ WERYFIKACJI

Graj na prawdziwe pieniądze

Big Bass Crash

8/ 10

Big Bass Crash, oparty na wielokrotnie nagradzanej serii automatów do gry, oferuje graczom możliwość podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym, gdy nasz znajomy rybak wyrusza w podróż, aby złowić jak najwięcej dużych ryb.

Ta tętniąca życiem gra tworzy bardzo wciągającą i społeczną atmosferę dzięki tabelom wyników na żywo, czatowi dla wielu graczy i innym interaktywnym funkcjom.

Gracze mogą wygrać, wypłacając pieniądze, zanim rybak straci sieć i dojdzie do katastrofy. Unikalna opcja gry “Cashout 50%” pozwala graczom zabezpieczyć wygrane za połowę zakładu i przejść z pozostałymi środkami do wyższej, ale bardziej ryzykownej nagrody.

Rate this free game
(0 votes)

Having issues with "Big Bass Crash" ?

Jak grać w Big Bass Crash od Pragmatic Play

Od czasu naszej recenzji gry Spaceman od Pragmatic Play, menu w grze ich gier otrzymało szybki przewodnik po grze. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się, jak grać w grę we wszystkich trybach, sugeruję, abyś pozostał tam, gdzie jesteś.

Tryb ręczny

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami crash od Pragmatic Play lub w ogóle nie znasz się na grach hazardowych typu crash, sugeruję rozpoczęcie gry w trybie zakładów ręcznych.

Aby to zrobić w Big Bass Crash, musisz użyć części interfejsu zakładów, która jest wyświetlana na poniższym obrazku.

Aby wejść do gry w trybie ręcznym, wystarczy wybrać kwotę zakładu i kliknąć zielony przycisk “Potwierdź zakład”. To wszystko!
Możesz użyć przycisków skrótów kwoty zakładu, aby szybko dodać 1,5,10 lub 25 USD do kwoty zakładu lub kliknąć mały przycisk “2x”, aby ją podwoić.

Po kliknięciu przycisku “Potwierdź zakład” zakład zostanie zarejestrowany, a zielony przycisk zmieni kolor na czerwony, umożliwiając anulowanie zakładu do początku następnej rundy.

Gdy rozpocznie się następna runda, Twoim jedynym zadaniem jest wypłacenie gotówki, zanim mnożnik spadnie. Ale to nie wszystko, Big Bass Crash pozwala również wypłacić tylko 50% zakładu!

Tryb automatycznego obstawiania

Big Bass Crash może wydawać się prosty w trybie zakładów ręcznych, ale nie myśl, że jest ogólnie uproszczony. Tryb automatycznego obstawiania w tej grze jest naprawdę potężny, a oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Zacznę od przedstawienia dwóch cennych narzędzi, które masz do dyspozycji: Auto Cashout i 50% Auto Cashout. Aby włączyć te funkcje, w lewym dolnym rogu znajdują się przyciski przełączające.

Wypłacanie środków ręcznie może być ekscytujące, ale wiąże się z nieodłącznym ryzykiem i potencjalnymi stratami. Aby złagodzić te obawy, zdecydowanie zalecam korzystanie z funkcji automatycznej wypłaty.

Po raz kolejny nie mogę wystarczająco polecić korzystania z funkcji 50% Auto Cashout! Dzięki tej opcji możesz automatycznie wypłacić 50% swoich wygranych przy niższym mnożniku, podczas gdy pozostałe 50% nadal będzie sięgać księżyca.

Warto zauważyć, że nawet jeśli polegasz wyłącznie na tych dwóch funkcjach, początkowe postawienie zakładu pozostaje zadaniem ręcznym na początku każdej rundy. Jeśli chcesz mieć całkowicie wolną rękę, musisz skorzystać z funkcji autoodtwarzania.

Przemyślenia końcowe

Pomimo 3-krotnej przewagi zalet nad wadami, nadal uważamy, że Pragmatic Play ma wiele do zrobienia, jeśli naprawdę chcą, aby ta gra konkurowała z niektórymi z naszych ulubionych tytułów. Sam niski współczynnik RTP wystarczy, aby zniechęcić nas do regularnego grania w tę grę.

Gdzie grać