Dragon’s Crash
  • Nazwa Dragon’s Crash
  • Software BGaming
  • RTP 97.00%
  • Darmowe spiny
  • Maksymalna wygrana 10000
  • Automatyczna wypłata
  • Automatyczne odtwarzanie
  • Wiele zakładów
Gdzie grać
1go Kasyno

225% DO DEPOZYTU + DO 400 FS

Graj na prawdziwe pieniądze

Dragon’s Crash

10/ 10

Władcą tej gry jest potężny i kapryśny Smok, który w każdej chwili może zacząć obsypywać Cię złotem lub przerwać to. Twoim zadaniem jest złapać monety, zanim Smok zmieni zdanie. Gra posiada pewne funkcje, które pozwolą Ci zbudować własną strategię gry i ewentualnie przechytrzyć Smoka.

Rate this free game
(0 votes)

Having issues with "Dragon's Crash" ?

Jak grać

Postaw zakład w polu Kwota zakładu i kliknij przycisk Postaw zakład. Złoto zacznie wlewać się do buli. Mnożnik na misce zacznie rosnąć i w pewnym momencie się zatrzyma. Zanim się zatrzyma, możesz wypłacić pieniądze. Aby to zrobić, naciśnij przycisk Wypłata. Jeśli uda Ci się dokonać wypłaty przed zatrzymaniem mnożnika, wartość mnożnika w momencie wypłaty zostanie zastosowana do Twojego zakładu i będzie to wygrana. W każdej rundzie gry możesz postawić 1 lub 2 zakłady. W przypadku darmowych rund możesz postawić tylko 1 zakład.

  • Docelowy mnożnik. Możesz wybrać wartość mnożnika klikając na odpowiedni przycisk. Po osiągnięciu tej wartości wypłata nastąpi automatycznie.
  • Dodatkowy mnożnik. W każdej chwili może pojawić się dodatkowy losowy mnożnik w postaci spadającego klocka i zwiększyć kwotę wygranej.

Automatyczne odtwarzanie

W trakcie gry dostępny jest tryb gry automatycznej. Aby ją aktywować, kliknij przycisk Auto. W trybie automatycznym oprócz kwoty zakładu i docelowego mnożnika możesz wybrać liczbę rund, zachowanie zakładu w przypadku wygranej lub przegranej oraz zatrzymanie gry po określonej wysokości wygranej lub przegranej. Aby zatrzymać tryb automatyczny, kliknij ponownie przycisk Auto.

Tryb Autoodtwarzania może być niedostępny ze względu na wymagania licencyjne regulujące pracę operatora. Jeżeli jest niedostępny, przycisk Auto jest nieobecny.

Wyniki

Wszystkie wyniki na żywo z gry są wyświetlane na wykresie. Lista liderów pokazuje nazwę gracza i zakład gracza. Jeśli gracz wygra, wartość zakładu gracza zostanie zastąpiona wartością wygranej. Zwycięski mnożnik zostanie również wyświetlony na ekranie. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, musisz otworzyć wykres, klikając przycisk nad wykresem.

Wszystkie wyniki wyświetlane są w walutach zakładu pierwotnego. Możesz je przeliczyć na walutę swojego zakładu, zmieniając swoje ustawienia osobiste.

Wymagania licencyjne

W przypadku licencji greckiej maksymalny dopuszczalny zakład w grze wynosi 14 EUR.

Maksymalna możliwa wygrana w grze wynosi 140 000 EUR.

Gdzie grać