Spaceman
 • Nazwa Spaceman
 • Software Pragmatic Play
 • RTP 96.5%
 • Darmowe spiny
 • Maksymalna wygrana 5000
Gdzie grać
Vavada

BARDZO RZADKO WYMAGAJĄ WERYFIKACJI

Graj na prawdziwe pieniądze

Spaceman

9/ 10

Idź naprzód do nieskończoności i dalej, gdy wsiądziesz na swoją stateczkę kosmiczną i popłyniesz przez niebo w kierunku niekończącej się przestrzeni zwycięstw. Przebij się przez atmosferę i wyląduj w nieznanych rejonach pełnych wygranych i bonusów. Dołącz do kosmonauty w nieziemskiej przygodzie i przyjrzyj się bliżej niebiańskim ciałom, podczas gdy twoje zwycięstwa wznoszą się w górę, aż do galaktycznej wartości nawet 5000x twojego zakładu!

Przygotuj się do startu, ponieważ moment, na który czekałeś, wreszcie nadszedł. Twoja misja kosmiczna ma właśnie się rozpocząć, a tobie powierzono zadanie pomocy kosmonaucie w odnalezieniu skarbów między gwiazdami, w miarę jak wspinasz się wyżej w atmosferze. Jesteś gotowy zobaczyć, jakie wygrane czekają poza gwiazdami?

Jak grać w Spacemana?

Spaceman to ekscytująca gra wieloosobowa online z kategorii crash. W tej grze zostaniesz wystrzelony w kosmos, a wartości mnożników będą rosły wraz z twoim wznoszeniem się w niebo. Twoim zadaniem jest wypłata wygranych, zanim kosmonauta się rozbije, a cały twój zakład zostanie utracony.

Jeśli wypłacisz wygrane w odpowiednim momencie, otrzymasz swoją stawkę pomnożoną przez bieżącą wartość mnożnika od momentu wypłaty. Nie ma tutaj wymaganych umiejętności, więc jedyną rzeczą, która może wpłynąć na wynik gry, jest decyzja o wypłacie wygranych.

Postaw swój zakład

Aby rozpocząć grę, najpierw musisz postawić zakład i potwierdzić kwotę, którą chcesz obstawić, od minimalnej stawki 1 euro do maksymalnej stawki 100 euro. Nie możesz zmieniać swojego zakładu podczas trwania rundy. Możesz zmienić swój zakład dopiero po zakończeniu rundy.

Na koniec nie możesz postawić zakładu, gdy gra jest w trakcie. Aby podwoić swój zakład, możesz kliknąć przycisk 2x znajdujący się po boku swojego salda.

Rosnący mnożnik

Im dłużej pozostajesz w grze, tym wyższa będzie wartość mnożnika. Jednakże staje się to coraz bardziej ryzykowne, ponieważ nie wiesz dokładnie, kiedy kosmonauta się rozbi i spadnie. Mnożnik gry zaczyna się od 1.00x wartości twojego zakładu, aż do maksymalnej wartości 5000x.

Wypłata

Głównym punktem gry jest wypłata. Gdy będziesz miał szczęście i znajdziesz odpowiedni moment na wypłatę pomnożonego zakładu, będziesz miał możliwość opcji „Wypłata” lub „Wypłata 50%”.

Ponieważ Spaceman to gra w czasie rzeczywistym, potrzebny będzie czas na przesłanie wypłaconej wygranej na twoje saldo konta, w zależności od szybkości twojego połączenia i kwoty, którą wygrałeś. Poprzez wypłatę 50% skracasz czas potrzebny na wypłatę, a nadal możesz wypłacić pozostałe wygrane z gry.

Autoplay

Jeśli chcesz ułatwić sobie grę, możesz również wybrać funkcję Autoplay. Pozwala to na automatyczne powtórzenie poprzedniego zakładu przez wybraną liczbę rund gry.

Czat na żywo

Porozmawiaj z innymi graczami i podziel się ekscytacją związaną z twoim zakładem! Możesz podzielić się swoimi odczuciami na temat gry w tym czacie na żywo i komunikować się z innymi graczami. Możesz nawet pobudzać się nawzajem do wypłaty przed rozbiciem się kosmonauty.

Tablica gracza

Na tablicy gracza znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu zobaczysz użytkowników, ich zakłady, mnożniki i kwotę, którą wygrali. Pomoże ci to uzyskać lepszy ogląd na to, kiedy powinieneś zacząć wypłacać i dołączyć do innych graczy, zanim twój zakład rozbije się z kosmonautą.

Często zadawane pytania o kosmonautę (Spaceman)

 • Jaka jest RTP gry Spaceman?

  Spaceman ma atrakcyjne RTP wynoszące 96,5%.

 • Jaka jest zmienność gry Spaceman?

  Zmienność (volatility) gry Spaceman jest niska.

 • Jaka jest maksymalna wygrana dostępna w grze Spaceman?

  Maksymalna wygrana w monetach wynosi 5000x wartość twojego zakładu.

 • Jakie są minimalne i maksymalne zakłady w grze Spaceman?

  Minimalny zakład jest stosunkowo niski, wynosząc 1 euro, a maksymalny zakład to 100 euro.

Gdzie grać